Opinie o PPHU "BU-MOR"


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Dane przedsiębiorstwa


Nazwa firmy: PPHU "BU-MOR"

Domena: https://eszkoleniabhp.com/

Adres: Zagrodowa 67

Miejscowość: Oświęcim

Kod pocztowy: 32-600

Telefon: 507 022 814


Opis:


Każdy pracownik placówek oświaty jest zobowiązany do odbycia okresowego szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, więc firma BU-MOR M. M. Bułka wprowadziła do swojej oferty tego typu kurs.

Program obejmuje przekazanie informacji na temat obowiązków pracownika i pracodawcy dotyczących BHP oraz odpowiedzialności za wszelkie naruszenia przepisów. Poza tym uczestnicy dowiedzą się, jak postępować w przypadku pożaru czy innego rodzaju niebezpiecznej sytuacji. Dodatkowo prowadzący przedstawią zasady udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku. Specjalista wskaże listę chorób zawodowych i profilaktykę w zakresie ochrony zdrowia. Istnieje możliwość odbycia konsultacji z wykładowcą.

Szkolenia BHP dla nauczycieli są prowadzone przez osoby z wieloletnim doświadczeniem zgodnie ze wszystkimi aktualnie obowiązującymi normami. Po zajęciach uczestnicy otrzymają odpowiednie zaświadczenie. Dokładne informacje na temat oferty, cennik oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Data dodania: 05-08-2022Oceń firmę (0 z 0 głosów)